Pomysły na Mikołajkowy prezent

15-11-2018

Mikołajki zbliżają się nieubłaganie,  co za tym idzie znów dylemat odnośnie wyboru prezentu. Przychodzimy Wam z pomocą i podajemy nasze propozycje świetnych mikołajkowych prezentów!

 _______________________________________________________________

Mikołajkowe etui

Kto nie ucieszyłby się z mikołajkowego etui na swój telefon akurat w tym okresie? Chyba nie ma takiej osoby! Jest to świetny prezent zarówno dla chłopców jak i dziewczyn, a także dla osób niekoniecznie w wieku młodzieńczym! Zdecydowana większość klientów zakochana jest w naszej świątecznej pandzie w czapce Mikołaja. Być może to ona będzie świetnym wyborem, a może pingwinek z prezentem?

 

 

 _______________________________________________________________

Selfie lampa

Lampa selfie idealna dla miłośników robienia zdjęć. Będzie świetnym prezentem, który będzie praktyczny i przydatny. Nasze lampy są zdobione wzorami, które możecie samodzielne wybrać w naszej galerii. Lampa ma trzy poziomy jasności. Świetnie sprawdzi się nie tylko przy robieniu selfie, ale także przy fotografii prezentów, ciastek oraz choinki!

 

 

  _______________________________________________________________

Powerbank

Zima to okres, kiedy nasz telefon lubi się częściej rozładowywać, dlatego warto mieć przy sobie powerbanka, który uratuje nas w najmniej spodziewanym momencie! Świetny pomysł na prezent, w szczególności dla osób, które nie rozstają się ze swoim smartfonem. Często zimą planujemy różne wyjazdy, na których  powerbank będzie niezbędny.

 

 

 _______________________________________________________________

Słuchawki

 

Zestaw słuchawkowy z pewnością ucieszy miłośników muzyki czy też muzyków. Nie ma to jak zimowe, wieczorne spacery w śniegu, z dobrą muzyką lecącą w słuchawkach. Czy może być lepiej? 

 

 

 

 

Jak widzicie pomysł na prezent zawsze się znajdzie.Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów, być może znajdziecie prezent idealny.