Szeroki wybór etui do iPhone X. Znajdź akcesorium dla swojego smartfona :)

14-11-2017

iPhone X to najpopularniejszy smartfon tego sezonu. Choć od oficjalnej premiery upłyneło już trochę czasu wciąż jest trudnością kupienie tego modelu "od ręki". Czas oczekiwania jest stosunkowo długi mimo to dystrybutorzy przyjeli już mnóstwo zamówień od fanów Apple:) 

Jubileuszowy smartfon reklamowany jest przez producenta hasłem: "On nie ma ekranu, on jest ekranem", w sieci natomiast krążą plotki iż konsekwencją takiej budowy ekranu jest podatność modelu na uszkodzenia. Warto więc zadbać o ochronę tego niesamowitego smartfona już od pierwszych chwil użytkowania.

Najnowszy model iPhone stał się dla nas inspiracją do stworzenia dwóch kolekcji, które przedstawiamy poniżej. To idealnie skomponowany zestaw etui ze szkłem przyozdobionych pięknymi wzorami, dostępny tylko u nas. Oczywiście również do tego modelu są dostępne inne kolekcje :)

Zestaw etui i szkło KWIATY 

Zestaw etui i szkło KORONKA

Uchwyty pop holdery

Tylko u nas znajdziesz tak szeroki wybór wzorów. Uchwyt pop jest niezwykle pomocny przy robieniu selfie zapewniając stabilność trzymania smartfona w ręce. Totalny MAST HAVE  w zestawie z uchwytem do samochodu.