Wakacje ze smartfonem - jak zabezpieczyć telefon?

30-07-2018

Wakacje to zdecydowanie trudny czas dla naszego telefonu. Jest on wykorzystywany do granic możliwości pod każdym kątem, a co za tym idzie jest narażony na uszkodzenia. Chcąc wrócić z wakacji z telefonem w dobrym stanie, należy odpowiednio go zabezpieczyć. 

 

Przedstawiamy kilka rozwiązań, dzięki którym nie będziesz musiał martwić się o stan Twojego telefonu, czy to podczas wycieczki po zabytkach, leniuchowania na plaży, czy nawet pływania!

 

SZKŁO OCHRONNE

to wakacyjny niezbędnik dla naszego telefonu i zdecydowanie stawiamy go na pierwszym miejscu! Ochroni ekran przed zarysowaniami podczas ekstremalnych wycieczek, a także przed piaskiem, który jest bardzo niebezpieczny dla telefonu.

                          

 

PANCERNE ETUI

jest to wysokiej jakości etui, którego struktura etui ma właściwości anty finger - nie pozostawia śladów palców. Rant etui wykonany z mocnej gumy która zabezpiecza telefon przed zagrożeniami spotykanymi podczas wakacyjnych podróży. Polecamy ten produkt szczególnie na ekstremalne wycieczki.

 

                     

 

ETUI WODOODPORNE

Etui idealne dla plażowiczów i miłośników pływania - etui chroni nie tylko przed zmoczeniem telefonu, ale również przed piaskiem oraz zabrudzeniami. Telefon jest szczelnie zamknięty w etui, nie zaburzając przy tym jego pełnej funkcjonalności. Czy jest coś lepszego niż robienie zdjęć pod wodą? No pewnie, że nie! To prawdziwa frajda, na którą pozwala nam to etui!

 

 ETUI PORTFEL

Nie tylko doskonała ochrona telefonu dzięki podwyższonemu, twardemu rantowi, ale także funkcjonalność - etui posiada kieszonki, w których możemy schować karty kredytowe, prawo jazdy, dowód czy też gotówkę. Dzięki temu mamy wszystko w jednym miejscu i nie musimy brać ze sobą niepotrzebnie portfela, gdy ogranicza nas miejsce oraz chcemy mieć ze sobą jak najmniej rzeczy podczas zwiedzania.

Ponad to etui może doskonale posłużyć do oglądania zdjęć i filmików zrobionych podczas wakacji - posiada opcje składania.

 

                                                       

 

Mamy nadzieję, że z naszą pomocą Wasz telefon będzie bezpieczny w te wakacje!

Rozwiązań jest wiele, to od Ciebie zależy, która opcje wybierzesz oraz która jest dla Ciebie wygodniejsza.

Pamiętaj, że mimo wszystkich akcesoriów, warto ubezpieczać swój telefon.