Praca szuka człowieka

 1Firma MIHAS (prezentacje3d.pl) poszukuje pracownika do zespołu

na stanowisko:

Fotograf

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie produktów do sesji fotograficznej,
  • Fotografia produktów różnego rodzaju (packshot, reklamowa, fashion, portret)
  • Prowadzenie sesji zdjęciowej przy współpracy z modelami/modelkami w naszym studio
  • Wsparcie bieżącej pracy studia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku fotografa lub jako własna pasja
  • Dyspozycyjności oraz zaangażowanie
  • Znajomość programu Photoshop CC( poziom zawansowany) , Lightroom lub Capture One
  • Doświadczenie w obróbce graficznej, praca na warstwach, akcje, transformacja
  • Odpowiedzialność, samodzielność w pracy i dbałość o szczegóły,
  • Kreatywność i pomysłowość,
  • Wysokie poczucie estetyki oraz umiejętność oceny atrakcyjności
  • Fotografia musi być dla Ciebie pasją którą Ci interesuje a nie tylko środek do pieniędzy
  • Wymagane przesłanie portfolio – CV bez portfolio nie będą brane pod uwagę.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Praca w godz 7-15/ Pon-Pt + płatne nadgodziny
  • Kreatywną pracę pełną wyzwań
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia + premia za zaangażowanie oraz terminową realizacje zleceń.
  • Niezbędne narzędzia pracy – nowoczesny sprzęt oraz technologie do pracy
  • Miłą atmosferę w zespole
  • Miejsce pracy: Jawornik ,38-114 Niebylec w naszym studio

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail katarzynakumorek@mihas.pl a w tytule prosimy umieścić IMIĘ I NAZWISKO.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

2. Praca w drukarni - drukarz- do przyuczenia

 Miejsce pracy: Niebylec

 Liczba wakatów: 1

 Godziny pracy: poniedziałek - piątek 12:00- 22:00

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Przygotowanie materiałów przy użyciu programów Corel Draw, Photoshop CC
  • Tworzenie projektów graficznych oraz do druku
  • Przygotowanie materiału / produktów do druku oraz wydanie na magazyn
  • Obsługa drukarki UV - zapewniamy pełne szkolenie z obsługi

Wymagania:

  • Corel Draw, Photoshop - biegła obsługa - warunek konieczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy oraz zangażowanie
  • Komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Punktualność

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
  • Pracę w energicznym zespole
  • Możliwości zdobywania doświadczenia i wiedzy w nowoczesnej szybko rozwijającej się firmie
  • Dostęp do szkoleń produktowych
  • Zdobywanie nowych umiejętności
  • Dostęp do nowych technologii oraz urządzeń
  • Zapewniamy szkolenie z obsługi drukarki UV w pełnym zakresie

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji wraz z zdjęciem na adres katarzynakumorek@mihas.pl w tytule wpisując "Grafik / drukarz - imię nazwisko "