Kariera

Firma „MIHAS” - poszukuje osoby na stanowisko:

Grafik DTP / drukarz DTP

Liczba miejsc: 2

Miejsce pracy: Niebylec

Zakres obowiązków:

  • praca przy użyciu programów Corel Draw oraz Photoshop CC
  • tworzenie projektów do produkcji/ druku
  • projektowanie produktów: etui, uchwytów oraz innych materiałów do personalizacji
  • pracę nad nowymi innowacyjnymi produktami (produkowanymi w nowoczesnej i innowacyjnej technologii)
  • koordynacja procesów produkcji w technologii druk UV – Roland LEF-20

Oczekiwania:

  • biegła obsługa Corel Draw oraz Photoshop

- automatyzacja pracy poprzez akcje, skrypty CC, makra, praca na warstwach, maskach

  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( praca przy projektach do druku )
    • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (w szczególności Photoshop)
  • bardzo dobra znajomość pakietu Corel Draw
    • umiejętność przygotowania prac do produkcji (pozycjonowanie przedmiotów w CorelDraw)
    • umiejętność samodzielnego wypracowania i uzasadniania koncepcji graficznych

Oferujemy:
• Umowa o pracę lub B2B
• Wynagrodzenie 2000 – 4000 netto w zależności od kompetencji
• 8-godzinny / 5-dniowy tydzień pracy
• Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Przeszkolenie z obowiązujących procedur oraz schematów pracy

KONTAKT:

Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV oraz portfolio na adres:

katarzynakumorek@mihas.pl  dodając w tytule: GRAFIK DTP

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).