Kariera

Pakowacz / magazynier – pakowanie paczek z sklepu internetowego
Liczba miejsc: 1
Miejsce pracy: Niebylec

Zakres obowiązków:
• przygotowanie etui do druku oraz pakowania
• pakowanie i wydanie magazynowi etui oraz inne akcesoria GSM
• pilnowanie stanów magazynowych na dziale produkcji
• Sprawdzanie towaru z dostaw ( akcesoria GSM)
• Pakowanie zamówień od klientów ( paczki drobne do 1kg, niewielkie gabaryty)
• Dbanie o stany magazynowe oraz porządek na magazynie

Oczekiwania:
• umiejętność pracy w zespole
• komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność
• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach pod pr esją czasu
• motywacja do pracy
• dobra organizacja pracy
• dokładność

Oferujemy:
• • Umowę o pracę na czas określony
• 8-godzinny / 5-dniowy tydzień pracy od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku
lub od 8.00 do 16.00

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim
• Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
• Przeszkolenie z obowiązujących procedur oraz schematów pracy
• Elastyczny czas pracy – jesteśmy otwarci również na studentów zaocznych
• Możliwości zdobycia pierwszego doświadczenia lub dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Pracę w przyjaznym, dynamicznym oraz młodym zespole
• Komfortowe warunki pracy ( ogrzewany oraz klimatyzowany magazyn)
• Szkolenie z zakresu i obowiązków

KONTAKT:
Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV oraz portfolio na adres:
katarzynakumorek@mihas.pl dodając w tytule: MAGAZYN
Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).